top of page
Rip Tide_edited_edited.jpg

ZASADY REZERWACJI

Zasady: Lista

ZASADY REZERWACJI

W celu rezerwacji przyczep i domków prosimy o kontakt mailowy. W mailu prosimy sprecyzować jakim obiektem są Państwo zainteresowani oraz w jakim terminie chcieliby Państwo nas odwiedzić. W okresie wakacyjnym przyjmujemy rezerwacje tygodniowe, od soboty do soboty. Poza sezonem ilość dni może być dowolna.

ZALICZKA

Po uzgodnieniu terminu pobytu w przeciągu 7dni należy przesłać zaliczkę w wysokości 30% kosztów pobytu. Uprzejmie proszę o skorzystanie z podanego linka do płatności. Jeżeli z jakichś względów chcą Państwo wykonać przelew samodzielnie to w treści przelewu proszę wpisać nr rezerwacji. W przypadku nie wpłacenia zaliczki w podanym terminie, rezerwacja traci ważność.

POTWIERDZENIE REZERWACJI

Po otrzymaniu zaliczki prześlemy Państwu potwierdzenie rezerwacji.

REZYGNACJA Z REZERWACJI

W przypadku nie przybycia w określonym terminie lub rezygnacji w terminie krótszym niż 60 dni od daty rezerwacji zadatek nie będzie zwracany.

UMOWA

Ustalony termin pobytu i cena określona przy rezerwacji jest wiążąca (dotyczy wynajmu przyczep kempingowych i domków holenderskich).

POBYT

W przypadku późniejszego przyjazdu lub skrócenia pobytu należność nie podlega zwrotowi.

Rip Tide_edited_edited.jpg

WARUNKI ZAKWATEROWANIA

NAJEMCA

Głównym najemcą przyczepy/domku może być osoba w wieku minimum 25 lat.

DOBA HOTELOWA

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy następnego dnia o godz. 10.00.

PRZYJAZD I ZASIEDLENIE

Przyjazd i zasiedlenie przyczep/domków następuje od godziny 16:00 do godziny 22:00. Po tym czasie wynajmujący goście nie będą przyjmowani.

OPŁATA ZA POBYT + KAUCJA

Opłatę za pobyt wraz z kaucją w kwocie 500 zł wnosimy w momencie zasiedlenia przyczepy lub domku. Kaucja będzie zwracana w dniu wyjazdu po odbiorze przyczepy przez pracownika kempingu.

ILOŚĆ OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W DANYM OBIEKCIE

W wynajmowanych przyczepach i domkach holenderskich mogą nocować maksymalnie cztery osoby. Przebywanie w porze nocnej tj. w godzinach 22:00 do 7:00 pozanormatywnej ilości osób traktowane będzie jako zerwanie umowy i skutkuje koniecznością opuszczenia przyczepy/domku bez zwrotu kosztów.

ZWIERZĘTA

W wynajmowanych przyczepach/domkach nie wolno trzymać zwierząt.

DEWASTACJA MIENIA

Klient po zakończeniu okresu zakwaterowania ma obowiązek przekazania przyczepy kempingowej/domku pracownikowi kempingu. W przypadku dokonanych zniszczeń ich wartość zostanie potrącona z kaucji. W przypadku zniszczeń przekraczających wartość kaucji pociągnie to dodatkowo odpowiedzialność cywilną przed Sądem Rejonowym w Wejherowie wg właściwości dla miasta Władysławowo.

PRZESTRZEGANIE REGULAMINU

Niezależnie od powyższych zasad wszystkie osoby wynajmujące przyczepy/domki zobowiązane są do przestrzegania "Regulaminu Kempingu Ekolaguna".

Zasady: Lista
bottom of page