Na terenie kempingu istnieje możliwość wynajęcia przyczep lub domków kempingowych

Dysponujemy przyczepami 4 osobowymi. Wszystkie przyczepy posiadają przedsionki, są podłączone do prądu i gazu. Na wyposażeniu przyczepy znajduje się dzbanek elektryczny, dwa garnki, miotełka i szufelka. W przedsionku znajduje się stół z krzesłami. W pozostałe wyposażenie takie jak np. pościel i naczynia należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

W domku holenderskim są dwie dwuosobowe sypialnie, łazienka (z toaletą i natryskiem) oraz salon z aneksem kuchennym. Przeznaczony jest dla czterech osób. Domek podłączony jest do prądu gazu, wody oraz kanalizacji. W domku znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ( czajnik, garnki, naczynia, sztućce, deska, noże i sztućce kuchenne) oraz pościel (4 poduszki, 4 kołdry) UWAGA! Należy przywieźć ze sobą powłoczki i prześcieradła. Na tarasie przed domkiem ustawiony jest stolik z krzesełkami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

IMG-2594.jpg

PRZYCZEPY

Dysponujemy dużymi przyczepami przeznaczonymi dla czterech osób. Podłączone są do prądu, gazu, wody oraz kanalizacji. W przyczepach znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny (czajnik, garnki, naczynia, sztućce, deska, noże i sztućce kuchenne) oraz pościel (4 poduszki 50x60, 4 kołdry 150x200).

każda przyczepa posiada przedsionek, w którym znajduje się stół i krzesła

DOMEK STANDARD

W domku holenderskim są dwie dwuosobowe sypialnie, łazienka (z toaletą i natryskiem) oraz salon z aneksem kuchennym. Przeznaczony jest dla czterech osób. Domek podłączony jest do prądu gazu, wody oraz kanalizacji. W domku znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny (czajnik, garnki, naczynia, sztućce, deska, noże i sztućce kuchenne) oraz pościel (4 poduszki, 4 kołdry).

full-project-1 (1).jpg
full-project-8 (1).jpg

DOMEK PREMIUM

Polecamy zupełnie nowe domki. Oprócz standardowego wyposażenia, w kuchni znajdziecie Państwo ekspres do kawy, mikrofalówkę i toster. Domki te mają większą, nowoczesną łazienkę oraz szersze łóżka.

DOMEK LUX

Jest to najbardziej ekskluzywny domek w naszej ofercie. Znajduje się w pierwszej linii brzegowej. Posiada taras z widokiem na zatokę. Wyróżnia go wyjątkowa lokalizacja ale i powierzchnia. Jest to największy domek w naszej ofercie.

4cec63c6-612f-41a3-ab26-e9268050c6a0.jpg

— Należy przywieźć ze sobą powłoczki, prześcieradła oraz ręczniki
— W obiektach obowiązuje całkowity ZAKAZ TRZYMANIA ZWIERZĄT; przywiezienie zwierzęcia wiąże się z zerwaniem umowy rezerwacyjnej bez zwrotu zaliczki

— Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI REZERWACJI oraz WARUNKAMI ZAKWATEROWANIA, gdyż złożenie rezerwacji oznacza, iż zapoznali się Państwo z ich treścią