NOWOŚĆ - Domki o podwyższonym standardzie!                                                                                              

Na terenie kempingu istnieje możliwość wynajęcia przyczep lub domków kempingowych.

PRZYCZEPY - standard podstawowy

Dysponujemy przyczepami 3 i 4 osobowymi. Wszystkie przyczepy posiadają przedsionki, są podłączone do prądu i gazu. Na wyposażeniu przyczepy znajduje się dzbanek elektryczny, dwa garnki, miotełka i szufelka. W przedsionku znajduje się stół z krzesłami. W pozostałe wyposażenie takie jak np. pościel i naczynia należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Ceny przyczep w standardzie podstawowy  kształtują się od 190 zł/doba – przyczepa 3 osobowa, 250, 260 zł/doba – przyczepy 4 os.

PRZYCZEPY - standard podwyższony

W standardzie podwyższonym dysponujemy dużymi przyczepami przeznaczonymi dla czterech osób. Podłączone są do prądu, gazu, wody oraz kanalizacji. W przyczepach znajduje się w pełni wyposażony   aneks kuchenny (czajnik, garnki, naczynia, sztućce, deska, noże i sztućce kuchenne)  oraz pościel (4 poduszki, 4 kołdry) UWAGA! Należy przywieźć ze sobą powłoczki i prześcieradła. W przedsionku ustawiony jest stolik z krzesełkami. Koszt wynajęcia to 350, 380 lub 400 zł/doba.

DOMKI

W domku holenderskim są dwie dwuosobowe sypialnie, łazienka (z toaletą i natryskiem) oraz salon z aneksem kuchennym. Przeznaczony jest dla czterech osób. Domek podłączony jest do prądu gazu, wody oraz kanalizacji. W domku znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny ( czajnik, garnki, naczynia, sztućce, deska, noże i sztućce kuchenne) oraz pościel (4 poduszki, 4 kołdry) UWAGA! Należy przywieźć ze sobą powłoczki i prześcieradła. Na tarasie przed domkiem ustawiony jest stolik z krzesełkami. Koszt wynajęcia to 420 zł za dobę.

DOMKI - standard podwyższony

Polecamy zupełnie nowe domki - data produkcji: kwiecień 2018. Oprócz standardowego wyposażenia, w kuchni znajdziecie Państwo ekspres do kawy, mikrofalówkę i toster. Domki te mają większą, nowoczesną łazienkę oraz szersze łóżka.

 

UWAGA!

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o dokładne zapoznanie się z ZASADAMI REZERWACJI oraz WARUNKAMI ZAKWATEROWANIA

ZASADY REZERWACJI

1. W celu rezerwacji przyczep i domków prosimy dzwonić w godzinach od 9:00 do 20:00, z wyjątkiem niedziel i świąt.
2. Po uzgodnieniu terminu pobytu w przeciągu 7dni należy przesłać zadatek w wysokości 50% kosztów pobytu na konto.
W treści przelewu proszę wpisać nr rezerwacji.
W przypadku nie wpłacenia zadatku w podanym terminie, rezerwacja traci ważność.
3. Po otrzymaniu zadatku prześlemy Państwu SMS'em potwierdzenie rezerwacji.
4. W przypadku nie przybycia w określonym terminie lub rezygnacji w terminie krótszym niż 30 dni od daty rezerwacji zadatek nie będzie zwracany.
5. Ustalony termin pobytu i cena określona przy rezerwacji jest wiążąca (dotyczy wynajmu przyczep kempingowych i domków holenderskich).
6. W przypadku późniejszego przyjazdu lub skrócenia pobytu należność nie podlega zwrotowi.

WARUNKI ZAKWATEROWANIA

1. Głównym najemcą przyczepy/domku może być osoba w wieku minimum 25 lat.
2. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy następnego dnia o godz. 12.00.
3. Przyjazd i zasiedlenie przyczep/domków następuje od godziny 16:00 do godziny 22:00. Po tym czasie wynajmujący goście nie będą przyjmowani.
4. Opłatę za pobyt wraz z kaucją w kwocie 500 zł wnosimy w momencie zasiedlenia przyczepy lub domku. Kaucja będzie zwracana w dniu wyjazdu po odbiorze przyczepy przez pracownika kempingu.
5. W wynajmowanych przyczepach i domkach holenderskich może nocować tylko i wyłącznie taka liczba osób ile jest miejsc do spania. Przebywanie w porze nocnej tj. w godzinach 22:00 do 7:00 pozanormatywnej ilości osób traktowane będzie jako zerwanie umowy i skutkuje koniecznością opuszczenia przyczepy/domku bez zwrotu kosztów.
6. W wynajmowanych przyczepach/domkach nie wolno trzymać zwierząt.
7. Klient po zakończeniu okresu zakwaterowania ma obowiązek przekazania przyczepy kempingowej/domku pracownikowi kempingu. W przypadku dokonanych zniszczeń ich wartość zostanie potrącona z kaucji. W przypadku zniszczeń przekraczających wartość kaucji pociągnie to dodatkowo odpowiedzialność cywilną przed Sądem Rejonowym w Wejherowie wg właściwości dla miasta Władysławowo.
8. Niezależnie od powyższych zasad wszystkie osoby wynajmujące przyczepy/domki zobowiązane są do przestrzegania "Regulaminu Kempingu Ekolaguna".

 

REGULAMIN KEMPINGU EKOLAGUNA